ما در فیلتر سرکان می‌کوشیم که چهار اصل را رعایت کنیم و لحظه به لحظه برای بهبود مستمر آن در تلاش هستیم. امید است با تکیه بر این چهار اصل، مهر تأییدی بر شایستگی‌ها و توانایی‌های برند ایرانی بزنیم.

قابلیت اطمینان

  • حضوری به قدمت نیم قرن، خود گواه بر اعتماد و اطمینان شما و از طرفی ‌پایبندی ما بر اصولی است که ما همواره به آن مفتخریم.
  • کنترل می‌کنیم چون آگاه هستیم برای اینکه داشته‌ای بزرگ به ارزش اعتماد و اطمینان شما، در سایه کنترل‌های سختگیرانه ما ایجاد می‌شود و خواهد شد.
  • برند فیلتر سرکان مجهز به آزمایشگاه‌های پیشرفته در این صنعت و دستگاه‌های تمام اتوماتی می‌باشد که همواره در تمامی مراحل از ورود مواد اولیه تولیدی تا محصول نهایی را با بیش از 60 آزمایش تحت کنترل دارد .
  • خوشحالیم که به عنوان اولین برند قطعات خودرویی توانسته‌ایم با استفاده از فروش مویرگی و سیستم توزیع استاندارد، محصولاتمان را به دورترین شهرها و در کمترین زمان ممکن برای اتوسرویس‌ها و مشتریان ارسال نماییم.
  • با توجه به گستردگی تنوع محصولات همواره متعهد و همراه با مصرف کننده چه در زمان خرید و چه پس از خرید در این صنعت شناخته شده‌ایم. خدمات پس فروش فیلتر سرکان یکی از دلایل دیگر ایجاد اطمینان و اعتماد است که می‌تواند آسودگی خیال مشتریان پس از خرید را در اعتماد به این برند جلب کند.

تسهیل کار

ما برندی هستیم که جزئیات برایمان مهم است چرا که کنترل جزئیات اطمینان حاصل می‌کند و اهمیت به آن سهولت در کار را پیش رو دارد.

  • رنگ قرمز محصولات و روش رنگ آمیزی آن‌ها‌، از آن دسته جزئیات تمایز آفرین در صنعت ما است. تغییر رنگ حوزینگ فیلتر روغن از مشکی به قرمز از آن نکاتی است که با توجه به پژوهش‌ها انجام شده؛ چرا که رنگ قرمز به راحتی برای افراد قابل مشاهده باشد. در بعضی از موتورهای خودرو جایگاه فیلتر روغن در محل‌های سختی تعبیه شده و به دلیل ترکیب سیاه رنگ اجزای موتور این تغییر رنگ قرمز امکان راحت دیده شدن فیلتر رافراهم نموده است. گاهی اوقات پیش آمده که در اثر برخورد سنگ و سایر مواردی که در کف خیابان‌ها یا جاده وجود دارد، فیلترهای روغن دچار آسیب و نشتی روغن موتور می‌شود.
  • یکی دیگر از اقدامات انجام شده پیاده‌سازی و طراحی کاتالوگ‌های آنلاین و آفلاین است، که کاربران اعم از مصرف کنندگان، اتوسرویس‌ها و شرکت‌ها بتوانند به راحتی به محصول مورد نظر خود برسند. بدین صورت که کاربر می‌تواند هم از طریق نوع خودروی خود و هم از طریق کد SF و هم کدهای جهانی به محصول مورد دست یابد.
  • از دیگر اقدامات ما جهت دریافت اطلاعات درست در خصوص صنعت فیلتر،‌ همسان‌سازی سرکان کد (SF) با دیگر کدهای برندهای جهانی بوده است،که این امر برای مصرف کنندگان خودروهای وارداتی حائز اهمیت است.

محافظت و سلامت

 برند فیلتر سرکان برای شهری پاک‌تر و سالم‌تر حرکت می‌کند. اشتیاق به فناوری‌ها ما را به آنچه که امروز هستیم تبدیل کرده است. یعنی پیشرو در صنعت فیلتر سازی ایران.

ما در فیلتر سرکان به دنبال این هستیم که محصولاتی سازگارتر با محیط زیست تولید کنیم که این  به عنوان بخشی از استراتژی خود به دنبال توسعه محصولات المنتی با توجه به تعبیه شدن این امر توسط خودرو سازان ( دوست دار محیط زیست) هستیم.

استاندارد سازی

فیلتر سرکان سندی است تدوین شده که قوائد و دستورالعمل‌ها و مشخصه‌هایی برای صنعت فیلتر پیاده‌سازی می‌کند تا ارتقا و بهبود در این صنعت در سطوح ملی و بین المللی برای مصرف کنندگان به همراه آورد. به همین دلیل سرکان به عنوان یک رهبر در جهت استاندارد سازی کلیه فعالیت‌ها و محصولات بازار تولیدی ایران، همگام با تحولات جهانی، عملکرد موفقی داشته است.